Pleno

PRESIDENTE 

D. José Manuel Baltar Blanco (PP)


VICEPRESIDENTES

D. Rosendo Luís Fernández Fernández (PP)

D. Armando Ojea Bouzo (DO) (cese 28/09/2020)

D. Pácido Álvarez Dobaño (PP)

D. José Miguel Caride Dominguez (DO) (dende 28/09/2020 ao 19/11/2020)

D. Cesar Manuel Fernández Gil (PP) (dende 26/02/2021)

 

PARTIDO POPULAR 

D. Jorge Pumar Tesouro

Dª. Luz Doporto Real 

Dª. Consuelo Vispo Seara

D. Álvaro José Fernández López

D. Pablo Pérez Pérez

Dª. Ana Villarino Pardo 

Dª. Patricia Torres Madureira

D. Miguel Antonio Cid Álvarez


 

PARTIDO SOCIALISTA DE GALICIA (PSdeG-PSOE)

D. Diego Fernández Nogueira

D. José Ignacio Gómez Pérez

Dª. Elvira Lama Fernández

D. Rafael Rodríguez Villariño

Dª. Susana Rodríguez Estévez

D. Gerardo Seoane Fidalgo (cese 29/11/2019)

Dª. Margarita Pérez Fernández

D. Álvaro Vila Araújo

D. Aurentino Alonso Araújo

Dª. Rosario Rodríguez Delgado (dende 29/11/2019)

 

DEMOCRACIA OURENSANA (DO)

D. Armando Ojea Bouzo

D. José Miguel Caride Domínguez


BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (BNG)

        D. Bernardo Varela López

 

CIUDADANOS (CS)



NON ADSCRITOS

Dª. Montserrat Lama Novoa

 

VOLVER